تبلیغات

http://blacklotus3.mihanblog.com

متحرك متاهل متفکر متفاوت( زندگی یك متاهل از پای نیفتاده ) - مستر وایت قسمت اول
 
زندگی سخت است ولی من سخت ترم.مشكلی كه مرا نكشد مرا قویتر می كند
با هربار رفرش صفحه آهنگ عوض می شود

مستر وایت قسمت اول

نوشته شده توسط :متحرك
دوشنبه 18 مرداد 1389-11:24 ق.ظ

در رده بندی ثروتمند ترینهای امسال جهان كه توسط مجله فوربس منتشر شده است شخصی به نام مستر وایت نفر اول جهان شده است و از افرادی مثل بیل گیتس و بقیه جلو زده است خوب تا اینجا نكته غیر عادی وجود ندارد و بالاخره هر پولداری یك روز از نفر اولی می افتد.ولی نكته جالب این است كه مستر وایت ادم بسیار خیری است.و می توان گفت خیری ترین پولدار جهان است.مستر وایت كه حدود 60 میلیادر دلار دارای ثروت خالص می باشد پارسال پنجمین پولدار جهان بود و با سرعت ئورشد خوب در حال افزایش ثروت خود است.
بیایید مستر وایت را بیشتر بشناسیم:
وایت مالك تعداد زیادی بیمارستان زنجیره ای در سراسر دنیا است و بیمارستانهایی كه ه بیمارستان پیوند عضو مشهور هستند و بهترین پزشكان متخصص پیوند اعضا در انها فعالیت می كنند.علاوه بر ان وایت برای اینكه مالیات ندهد به امور خیریه می پردازد.و دارای حداقل هزار مركز نگهداری بی سرپرستان در سراسر دنیا است .همیچنی دارای مراكز نگهداری كودكان بی سرپرست نیز می باشد.
البته وایت علاوه بر ان دارای كارخانه ها ی متعدد در صنایع مختلف علاوه بر صنایع پزشكی نیز می باشد.مالك تیمهای پزشكی است.همیچنی دارای چند جزیره توریستی  و تفریحی می باشد.علاوه بر ان مالك صد در صد چند خط هواپیمایی هم است.و البته دارای خطوط كشتیرانی هم هست و البته دارای شركتهای متعدد ساختمانی نیز می باشد.
نكته جالب اینكه مستر وایت دارای یك شركت بزرگ ومعظم امنیتی است كه بر تمام كارخانه ها  و صنایع وابسته نظارت دارد و دارای شعبه است و بطور خیلی مخوفی بر خروج اطلاعات از شركتها و صنایع حساس است .شركتی كوچكتر از سیا ولی پیچیده تر و مجهز تر و دقیق تر.
گفته می شود كه مستر وایت دارای ثروت بیشتری است ولی چون بسیاری از املاك و اموالش در كشورهایی است كه میزان دارایی ها در آن ها قابل مخفی كردن است مقدار دقیق اموالش مشخص نیست.
یكی از بحث هایی كه همیشه پشت سر بعضی از موسسات  وایت مطرح بوده است خرید اعضابدن از كسانیكه نیاز به پول دارند و یا در حال مرگ مغزی و یا حتی اعدامیهای كشورهای مختلف و پیوند آن به افراد نیازمند و پولدار در سراسر جهان است.
بیمارستانهای وایت دارای بزرگترین و مجهزترین بانكها اعضای پیوندی و خون در تمام جهان است.و اكثر كسانیكه نیازمند عضو هستند و دستشان به دهانشان می رسد از بیمارستانهای وایت دست خالی بر نمی گردند.
البته مستر وایت به نخبگان بصورت رایگان نیز عضو می دهد و تا بحال جلوی مرگ تعداد زیادی از دانشمندان و دانشجویان مقاطع دكترا در كشورهای مختلف را گرفته است و یا زندگی را به انها اسان كرده است.همچنین به لطف بیمارستانهای دكتر وایت نظامیان سرشناس و بزرگ كشورها دارای اعضا از دست رفته شده اند.
اما هیچ یك از این موارد موجب نگارش این مقاله نشده است.چون تابحال بارها و بارها در مجلات مختلف زندگی نامه و تلاشهای مختلف و خدمات او بررسی و عموما تقدیر شده است.

درباره وبلاگ:آرشیو:

The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox